Refleksole

Refleksole okienne to zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna okna, która pozwala zachować zaciemnienie wnętrza oraz komfortową temperaturę w pomieszczeniu. Stosowane w refleksolach tkaniny HIGH-T-TEX, Polyscreen i Screen gwarantują ochronę przed słońcem, przy zachowaniu widoczności na zewnątrz. Konstrukcja i materiały użyte do produkcji refleksol wpływają na redukcję ciepła słonecznego przedostającego się przez okno, co umożliwia ograniczenie użycia urządzeń klimatyzacyjnych. To jedna z niewielu rolet zewnętrznych, które realnie przyczyniają się do zmniejszenia kosztów eksploatacji budynków. Refleksole dostępne w ofercie firmy EDEL z Wrocławia, są gwarantem optycznego komfortu i energooszczędnej ochrony słonecznej.
Refleksole
Refleksole Zamontowane refleksole Refleksole zamontowane na oknach Refleksole okienne
Refleksole – estetyka i funkcjonalność

Refleksole oferowane przez firmę EDEL z Wrocławia, to wysokiej klasy osłony okienne, które poza funkcją estetyczną, wyróżniają się również wysoką funkcjonalnością. Atuty refleksol to m.in.:

    możliwość montażu wewnątrz i na zewnątrz budynku
    solidna i trwała aluminiowa konstrukcja
    wytrzymała tkanina poliestrowa pokryta PCV
    sterowanie manualne lub elektryczne
    możliwość dopasowania do okien o niestandardowych rozmiarach

Montaż i serwis refleksol we Wrocławiu

Wszystkie refleksole w ofercie wrocławskiego producenta osłon okiennych, firmy EDEL, wykonywane są na wymiar. Konstrukcje refleksol charakteryzują się trwałością i solidnym wykonaniem. Tkaniny stosowane we wszystkich systemach refleksol są wytrzymałe i odporne na czynniki atmosferyczne, a ich dodatkowym atutem jest możliwość łatwego usunięcia zabrudzeń. Naszym klientom oferujemy kompleksowe doradztwo przy wyborze rolet, pomiary i profesjonalny montaż rolet we Wrocławiu. Nasza firma świadczy również usługę serwisu rolet oraz silników.

Rolety rzymskie - dachowe

Rolety, żaluzje, markizy, bramy garażowe

Najlepsze ceny we Wrocławiu!


rolety wrocław

Naszym rynkiem docelowym jest Wrocław, ale obsługujemy także klientów z ościennych miejscowości i województw, a także zza granicy. 

Ceny rolet rzymskich nie do pobicia!

Jako producent rolet rzymskich oferujemy doskonałe ceny właśnie tych rolet!

Dlaczego marka  Edel we Wrocławiu?

Napisz lub zadzwoń, wtedy za darmo przyjedziemy do Ciebie z materiałami ofertowymi, próbkami produktów, które pozwolą Ci podjąć w pełni świadomą decyzję. Dzięki temu, że próbki produktów obejrzysz we własnym mieszkaniu, nie rozczarujesz się niewłaściwym doborem barwy okien, rolet rzymskich, rolet materiałowych czy innych produktów w ofercie. Dysponujemy szeroką paletą próbek, tkanin i tworzyw używanych do produkcji. Podczas spotkania wykonamy pomiar oraz przygotujemy szczegółową wycenę, a jeśli nasze warunki przypadną Ci do gustu, jeszcze podczas tego samego spotkania możesz podpisać z nami umowę.

Najlepszy stosunek ceny do jakości oferowanych towarów to cecha szczególna marki Edel. Odwiedź nasze biuro, w którym masz możliwość dokładnego obejrzenia oferowanego przez firmę asortymentu, jak również możliwość zakupów w systemie ratalnym. Zapraszamy do odwiedzenia nowo otwartego punktu handlowego, który znajduje się pod adresem: ul. Gliniana 58/1a, 50-526 Wrocław

Newsy

Tutaj nas znajdziesz

Sprzedaż - montaż - serwis

Dane kontaktowe

  • EDEL KRYSTIAN KOŁACIŃSKI
  • ul. Gliniana 58/1A
  • 50-526 Wrocław
  • tel. 519-329-506
  • kontakt@oknaedel.pl

Polub nas !

okna edel facebook

Jak dojechać?