SPOTKANIE I POMIAR

Okna Edel Wrocław

Zadzwoń 519-329-506

Okna Edel Wrocław

Ustalimy termin spotkania

Okna Edel Wrocław

Odwiedzimy Cię

 Refleksole

Refleksole okienne to zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna okna, która pozwala zachować zaciemnienie wnętrza oraz komfortową temperaturę w pomieszczeniu. Stosowane w refleksolach tkaniny HIGH-T-TEX, Polyscreen i Screen gwarantują ochronę przed słońcem, przy zachowaniu widoczności na zewnątrz. Konstrukcja i materiały użyte do produkcji refleksol wpływają na redukcję ciepła słonecznego przedostającego się przez okno, co umożliwia ograniczenie użycia urządzeń klimatyzacyjnych. To jedna z niewielu rolet zewnętrznych, które realnie przyczyniają się do zmniejszenia kosztów eksploatacji budynków. Refleksole dostępne w ofercie firmy EDEL z Wrocławia, są gwarantem optycznego komfortu i energooszczędnej ochrony słonecznej.
Refleksole
Refleksole Zamontowane refleksole Refleksole zamontowane na oknach Refleksole okienne
Refleksole – estetyka i funkcjonalność

Refleksole oferowane przez firmę EDEL z Wrocławia, to wysokiej klasy osłony okienne, które poza funkcją estetyczną, wyróżniają się również wysoką funkcjonalnością. Atuty refleksol to m.in.:

    możliwość montażu wewnątrz i na zewnątrz budynku
    solidna i trwała aluminiowa konstrukcja
    wytrzymała tkanina poliestrowa pokryta PCV
    sterowanie manualne lub elektryczne
    możliwość dopasowania do okien o niestandardowych rozmiarach

Montaż i serwis refleksol we Wrocławiu

Wszystkie refleksole w ofercie wrocławskiego producenta osłon okiennych, firmy EDEL, wykonywane są na wymiar. Konstrukcje refleksol charakteryzują się trwałością i solidnym wykonaniem. Tkaniny stosowane we wszystkich systemach refleksol są wytrzymałe i odporne na czynniki atmosferyczne, a ich dodatkowym atutem jest możliwość łatwego usunięcia zabrudzeń. Naszym klientom oferujemy kompleksowe doradztwo przy wyborze rolet, pomiary i profesjonalny montaż rolet we Wrocławiu. Nasza firma świadczy również usługę serwisu rolet oraz silników.

Rolety rzymskie - dachowe

Rolety zewnętrzne, żaluzje, markizy, roletki tkaninowe, roletki DN, plisy

Najlepsze ceny we Wrocławiu!


 

Naszym rynkiem docelowym jest Wrocław, ale obsługujemy także klientów z ościennych miast.

 

Dlaczego Firma MEMO we Wrocławiu?

Napisz lub zadzwoń, wtedy za darmo przyjedziemy do Ciebie z materiałami ofertowymi, próbkami produktów, które pozwolą Ci podjąć w pełni świadomą decyzję. Dzięki temu, że próbki produktów obejrzysz we własnym mieszkaniu, nie rozczarujesz się niewłaściwym doborem materiału, rolet rzymskich, rolet materiałowych czy innych produktów w ofercie. Dysponujemy szeroką paletą próbek, tkanin i tworzyw używanych do produkcji. Podczas spotkania wykonamy pomiar oraz przygotujemy szczegółową wycenę, a jeśli nasze warunki przypadną Ci do gustu, jeszcze podczas tego samego spotkania możesz podpisać z nami umowę.

Najlepszy stosunek ceny do jakości oferowanych towarów to cecha szczególna Firmy MEMO. Odwiedź nasze biuro, w którym masz możliwość dokładnego obejrzenia oferowanego przez firmę asortymentu, próbek materiałów. 

Newsy

Sprzedaż - montaż - serwis

Dane kontaktowe (siedziba)

  • MEMO Agnieszka Kołacińska
  • ul. Robotnicza 72ED, pok. 103
  • 53-608 Wrocław
  • tel. 519-329-506
  • kontakt@oknaedel.pl

 

Dane kontaktowe (biuro)

  • MEMO Agnieszka Kołacińska
  • ul. Hubska 78
  • 50-502 Wrocław
  • tel. 519-329-506
  • kontakt@oknaedel.pl