Automatyka do rolet i bram

Automatyka do rolet - Wrocław

 

Nasza firma od kilku lat zajmuje się sprzedażą rolet zewnętrznych i bram garażowych jak i również automatyki z nią związanej. Jako partner firm tj. SOMFY i YOODA, oferujemy najlepszej jakości napędy do rolet. Kierując się wyborem automatyki, powinniśmy zapytać sprzedawcę o certyfikaty, atesty oraz dowody współpracy z producentami.

napędy do rolet - Wrocław

W dzisiejszych czasach, instalując odpowiedni napęd do bram nie jesteśmy skazani na wieczne wysiadanie z samochodu. Dodatkowo, brama wyposażona w daną automatykę znacznie zwiększa bezpieczeństwo całego domu lub budynku. Dzięki prostym rozwiązaniom, za pomocą np. pilota jesteśmy w stanie dowolnie sterować całą bramą.


Automatyka do rolet i bram - WrocławKonstrukcja skrzyni (napędu) idealnie wpasowuje się w konstrukcję bramy, dzięki czemu nie szpeci otoczenia/pomieszczenia. W przypadku awarii np. prądu, napędy posiadają wbudowany ręczny napęd, dzięki któremu możemy otworzyć bramę, bez użycia prądu. W przypadku usterki danej instalacji jesteśmy w stanie szybko załatwić występujący problem. Jednakże ważnym jest, aby w jej wyniku natychmiast wezwać fachowca, ponieważ czas gra niezwykłą rolę. Oczywiście, odradzamy naprawienie napędu na własną rękę.

Na swoje produkty dajemy gwarancję producenta oraz serwis pogwarancyjny, gdzie niewiele firm decyduje się na tego typu krok. Nasza firma zajmuje się również serwisem, montażem i demontażem napędów do bram.

Katalogi:

Dane kontaktowe

  • EDEL KRYSTIAN KOŁACIŃSKI
  • ul. Gliniana 58/1A
  • 50-526 Wrocław
  • tel. 519-329-506
  • kontakt@oknaedel.pl

Polub nas !

okna edel facebook

Jak dojechać?