Rolety rzymskie

Rolety rzymskie Wrocław

Rolety rzymskie – Wrocław

Rzymskie rolety WrocławRolety rzymskie to elegancka osłona okienna szyta z tkanin. W dowolny materiał wszywane są sznurki, które unoszą roletę. Podczas podnoszenia tkaniny tworzą się ozdobne fałdy, co daje niepowtarzalny i gustowny efekt wizualny. Listwa obciążająca nadaje rolecie "panelowy" charakter. Wypełnieniem dla takich rolet mogą być tkaniny lekkie (woale), zasłonowe lub maty bambusowe.

Uwaga! Jako jedyni w Europie posiadamy licencję za sprzedaż systemów rolet rzymskich dachowych oraz ogrodów zimowych!

Szerokie zastosowanie rolet rzymskich

Szeroki wybór tkanin sprawia, że rolety rzymskie sprawdzą się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i w nowoczesnych apartamentach. Ciekawy efekt uzyskuje się przy zestawieniu rolety rzymskiej z tradycyjnymi zasłonami.

Rolety rzymskie a pranie i wymiana, czyli atuty doceniane przez kobiety

Rolety rzymskie Wrocław 1

Rolety rzymskie to jedyny system, który pozwala na proste zdjęcie tkaniny, wypranie jej oraz ponowne założenie.

Możliwe jest również zakupienie dodatkowych tkanin, co pozwala zmieniać wystrój pomieszczenia, w którym rolety rzymskie zostały zainstalowane.

Firma EDEL z Wrocławia umożliwia również zakup rolet rzymskich uszytych z materiału dostarczonego przez klienta. Jesteśmy jedną z niewielu firm na terenie Wrocławia i okolic, która umożliwia tak elastyczny dobór rolet do własnych potrzeb.

Rolety rzymskie z napędem

Kupując rolety rzymskie w naszym sklepie, masz możliwość dowolnego wyboru napędu rolety. W ofercie posiadamy rolety z mechanizmami łańcuszkowymi, elektrycznymi lub „open” z uproszczonym systemem wypinania rolet. Firma EDEL z Wrocławia w asortymencie posiada rolety rzymskie do okien dachowych i kolankowych.

Rolety rzymskie dachowe WrocławJak zamówić rolety rzymskie?

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem rolet rzymskich, zapraszamy do kontaktu z firmą EDEL. Działamy na terenie Wrocławia i okolic. Przyjedziemy do Państwa z próbnikiem materiałów, wykonamy niezbędne pomiary, dokonamy wyceny i podpiszemy umowę. Naszym klientom z Wrocławia zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień, szybki montaż i profesjonalny serwis rolet.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą pozostałych osłon okiennych: żaluzji pionowych i poziomych, rolet materiałowych, plis oraz zewnętrznych rolet elewacyjnych.

Rolety rzymskie - wizualizacje

Rolety rzymskie - dachowe

Dane kontaktowe (siedziba)

  • MEMO Agnieszka Kołacińska
  • ul. Robotnicza 72ED, pok. 103
  • 53-608 Wrocław
  • tel. 519-329-506
  • kontakt@oknaedel.pl

 

Dane kontaktowe (biuro)

  • MEMO Agnieszka Kołacińska
  • ul. Hubska 78
  • 50-502 Wrocław
  • tel. 519-329-506
  • kontakt@oknaedel.pl