O firmie

Okna edel

Firma Edel - Wrocław

Rolety zewnętrzne , roletki rzymskie , roletki materiałowe, roletki dzień noc, plisy, żaluzje, markizy, refleksole, screeny  z firmą Edel zawsze tanio i klarownie...

Żaluzje poziome drewnianeWystarczy, że zadzwonisz. My przyjedziemy do Ciebie z wszelkimi materiałami ofertowymi, próbkami produktów, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jesteśmy otwartymi profesjonalistami – z chęcią pomożemy przy wyborze odpowiednich rolet czy markiz. Oferujemy montaż rolet oraz prowadzimy serwis rolet na terenie Wrocławia.

Łatwiej wybierzesz odpowiednie rozwiązanie

Próbki produktów obejrzysz we własnym mieszkaniu. Dzięki temu nie rozczarujesz się niewłaściwym doborem barwy rolet rzymskich czy też rolet materiałowych, plis. Dysponujemy szeroką paletą próbek tkanin i tworzyw używanych do produkcji zarówno rolet zewnętrznych jak i wewnętrznych.

Żaluzje pionoweOszczędność Twojego czasu

Mamy wszelkie narzędzia, aby przygotować ofertę i przedstawić Ci ją w Twoim domu! Podczas spotkania wykonamy dla Ciebie pomiar i przygotujemy szczegółową wycenę. Jeśli nasze warunki przypadną CI do gustu, jeszcze podczas tego samego spotkania możemy podpisać z Tobą umowę. Nie musisz wychodzić z domu – wszelkie formalności zostaną wykonane w ciągu kilkudziesięciu minut.

Gwarantujemy

Najlepszy stosunek ceny do jakości oferowanych towarów to cecha szczególna firmy Edel. Właśnie dlatego grono naszych stałych Klientów wciąż się powiększa.

Punkt Obsługi Klienta

W odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby naszych Klientów otworzyliśmy Punkt Obsługi Klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje możliwość dokładnego obejrzenia oferowanego przez firmę asortymentu. W punkcie Okna Edel istnieje również możliwość zakupów w systemie ratalnym. Zapraszamy do odwiedzenia nowo otwartego punktu handlowego firmy Edel – znajdziesz nas pod adresem:

ul. Gliniana 58/1a

50-526 Wrocław

tel. 519-326-506

Dane kontaktowe

  • EDEL KRYSTIAN KOŁACIŃSKI
  • ul. Gliniana 58/1A
  • 50-526 Wrocław
  • tel. 519-329-506
  • kontakt@oknaedel.pl

Polub nas !

okna edel facebook

Jak dojechać?