Serwis

Serwis rolet Wrocław

NAPRAWA I SERWIS ROLET - WROCŁAW

Serwis rolet i markiz  - super ceny!

Naprawa i serwis oferowany przez naszą firmę dotyczy serwisu:

  • serwis rolet wrocław 2serwis rolet zewnętrznych

 

Dlaczego serwis rolet z Edel jest zawsze efektywny?

naprawa rolet wrocławSerwis i naprawa rolet coś co potrafimy robić . Do każdej usługi podchodzimy z pełną elastycznością, w zależności od serwisowanego produktu.

Jako eksperci na rynku dolnośląskim jesteśmy w stanie naprawić niemalże każdą usterkę. W przypadku serwisu oferujemy specjalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Klientom, którym skończył się okres gwarancji produktu, umożliwiamy serwis oraz naprawę, aczkolwiek na pełną odpowiedzialność klienta.

serwis i naprawa rolet - wrocławWarto zapamiętać, aby w chwili usterki lub awarii produktu, jest jak najszybciej zareagować, aby uniknąć trwałych zniszczeń, niemożliwych do naprawienia po dłuższym czasie. Jako rzetelna i uczciwa firma wykonujemy swoje prace szybko, solidnie i przede wszystkim bezpiecznie, dzięki czemu wielu klientów zaufało nam jako wiarygodnej firmie.

Kompleksowość naszych usług to zaleta naszej firmy, oprócz wyżej wymienionych usług oferujemy również montaż oraz demontaż produktów tj. rolety, bramy, markizy etc. W przypadku doboru firmy najlepiej jest, aby wszystkie prace zlecać jednej firmie, ze względu na znajomość sytuacji, samego produktu i zaufanie do usługodawcy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy liczyć na gwarancje, różnego typu obniżki i szybki czas realizacji usługi.

W kwestiach ciężkich do rozważenia oferujemy doradztwo w sprawie serwisu, naprawy oraz montażu danego produktu.

Dane kontaktowe

  • EDEL KRYSTIAN KOŁACIŃSKI
  • ul. Gliniana 58/1A
  • 50-526 Wrocław
  • tel. 519-329-506
  • kontakt@oknaedel.pl

Polub nas !

okna edel facebook

Jak dojechać?