Rolety rzymskie - klasyka w nowoczesnej odsłonie

ROLETY RZYMSKIE - KLASYKA W NOWOCZESNEJ ODSŁONIE

Firanki i zasłony odchodzą do lamusa, teraz na salony wchodzą rolety rzymskie! Eleganckie, stylowe, szyte z tkanin - rolety - to najgorętszy trend ostatnich miesięcy.

Kolorowe i niezwykle gustowne rolety rzymskie po prostu trzeba mieć!

To nowoczesna odsłona klasyki. Tak “przystrojone” okno na pewno nie pozostanie niezauważone przez gości Twojego domu. Takie rozwiązanie pozwoli również skutecznie rozprawić się ze wścibskimi sąsiadami.

Podpowiadamy, jakie wnętrza najbardziej “lubią” rolety, oraz jak je zamontować, aby jak najdłużej cieszyły nasze oko.

Rolety rzymskie najlepiej wyglądają w nowoczesnych i jasnych wnętrzach. To połączenie luksusu i funkcjonalności. Przy okazji nie zrażaj się, że są to rolety “rzymskie”. Ich antyczne “pochodzenie” wcale nie zrujnuje Twojego portfela.

 

Rolety rzymskie - jak działają?

W dowolnie wybraną przez ciebie tkaninę wszywane są specjalne sznurki, które unoszą roletę. Podczas unoszenia materiału, tworzą się ozdobne fałdy. To właśnie one dają niepowtarzalny i niezwykle gustowny efekt wizualny. Bardzo ważne jest to, że rolety rzymskie możesz maksymalnie spersonalizować. To od Ciebie zależy, jakiej tkaniny użyjesz, aby “wypełnić” jej wnętrze. Wybór jest naprawdę szeroki. Od lekkich, “lejących” tkanin, aż po “ciężkie” tzw. kotarowe. Świetnie sprawdzą się również np. maty bambusowe. W szczególności jeżeli lubisz proste i tanie rozwiązania - to takie właśnie rolety rzymskie sprawdzą się wyśmienicie.

Rolety rzymskie, dyskretnie zakrywają okno, ale nie odcinają nas całkowicie od światła. Ponadto, możliwe jest również dokupienie dodatkowych tkanin, co pozwala zmienić wystrój pomieszczenia, w którym rolety są  zamontowane. Dodatkowym ich atutem jest łatwość montażu oraz demontażu - podczas zakładania rolet rzymskich ściana pozostaje nienaruszona. Dlatego będą służyć Ci przez długie lata.

Takie rolety świetnie sprawdzą się w aranżacji pokojów na poddaszach. Rolety rzymskie w jasnym np. kremowym kolorze rozjaśnią całe wnętrze i dodadzą mu przytulnego “charakteru”. To także świetne rozwiązanie, kiedy jesteś zwolennikiem minimalizmu i stawiasz na jeden, ale mocny akcent.

Dowiedz się więce, poznaj ofertę oraz zdjęcia z realizacji rolet rzymskich tutaj: Rolety rzymskie.

Dane kontaktowe (siedziba)

  • MEMO Agnieszka Kołacińska
  • ul. Robotnicza 72ED, pok. 103
  • 53-608 Wrocław
  • tel. 519-329-506
  • kontakt@oknaedel.pl

 

Dane kontaktowe (biuro)

  • MEMO Agnieszka Kołacińska
  • ul. Hubska 78
  • 50-502 Wrocław
  • tel. 519-329-506
  • kontakt@oknaedel.pl