Rolety, żaluzje, markizy, bramy garażowe - Wrocław | TANIO

Rolety dzień noc i rolety rzymskie (producent) - najlepsze ceny we Wrocławiu!


rolety wrocław

Rolety (rolety materiałowerolety zewnętrzne), żaluzje, markizy, moskitiery, plisy, bramy garażowe, a także montaż, serwis i naprawa w/w asortymentu to priorytety rozwoju firmy Edel Wrocław. Naszym rynkiem docelowym jest Wrocław, ale obsługujemy także klientów z ościennych miejscowości i województw, a także zza granicy. 

Ceny rolet rzymskich nie do pobicia!

Jako producent rolet rzymskich oferujemy doskonałe ceny właśnie tych rolet!

Dlaczego firma Edel we Wrocławiu?

Napisz lub zadzwoń, wtedy za darmo przyjedziemy do Ciebie z materiałami ofertowymi, próbkami produktów, które pozwolą Ci podjąć w pełni świadomą decyzję. Dzięki temu, że próbki produktów obejrzysz we własnym mieszkaniu, nie rozczarujesz się niewłaściwym doborem barwy okien, rolet rzymskich, rolet materiałowych czy innych produktów w ofercie. Dysponujemy szeroką paletą próbek, tkanin i tworzyw używanych do produkcji. Podczas spotkania wykonamy pomiar oraz przygotujemy szczegółową wycenę, a jeśli nasze warunki przypadną Ci do gustu, jeszcze podczas tego samego spotkania możesz podpisać z nami umowę.

Najlepszy stosunek ceny do jakości oferowanych towarów to cecha szczególna firmy Edel. Odwiedź nasze biuro, w którym masz możliwość dokładnego obejrzenia oferowanego przez firmę asortymentu, jak również możliwość zakupów w systemie ratalnym. Zapraszamy do odwiedzenia nowo otwartego punktu handlowego, który znajduje się pod adresem: ul. Gliniana 58/1a, 50-526 Wrocław.

Tanie rolety materiałowe i zewnętrzne, żaluzje, markizy, plisy, bramy garażowe - Wrocław - Rolety rzymskie (jako producent) oraz rolety dzień noc w najlepszych cenach!

Newsy

Tutaj nas znajdziesz

Sprzedaż - montaż - serwis

Dane kontaktowe

  • EDEL KRYSTIAN KOŁACIŃSKI
  • ul. Gliniana 58/1A
  • 50-526 Wrocław
  • tel. 519-329-506
  • kontakt@oknaedel.pl

Polub nas !

okna edel facebook

Jak dojechać?